Ngjarjet e datës 21 maj

Kosova

Ngjarjet e datës 21 maj

Më: 21 maj 2022 Në ora: 00:21
Foto ilustrim

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, dega në Deçan mban kuvendin e IX zgjedhor. (Hotel BanaSplit- ish-Hotel Swiss në Deçan, ora 10:00)

Mbahet konferenca shkencore gjithëkombëtare me temë “Shfrytëzimi i burimeve energjetike dhe minerare të gjeografisë shqiptare në dobi të vendit”. (Hotelin Sirius, ora 10:00)

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës dega në Gjilan, Lutfi Haziri mban konferencë për medie në selinë e LDK-së. (Ora 10:30)

Forumi i Gruas i LDK-së në Gjilan mban Kuvendin Zgjedhore. (Hotel Astoria, ora 12:00)

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat