Ky është vëllai i Behgjet Pacollit që jeton në Zvicër

Lajme

Ky është vëllai i Behgjet Pacollit që jeton në Zvicër

Nga: D.RR Më: 7 prill 2021 Në ora: 19:16
Behgjet Pacolli dhe Emin Pacolli

Të gjithë e njohim kryetarin e AKR-së dhe multimilionerin Behgjet Pacollin, e gjithashtu edhe vëllezërit që i ka në Kosovë.

Por ndoshta nuk ju ka rënë ta shihni asnjëherë vëllain tjetër të tij, që jeton në Zvicër.

Ai quhet Emin Pacolli dhe bashkë me familjen e tij jeton në shtetin zviceran.

Sot, Behgjeti ka publikuar një fotografi me të, teksa thotë se vëllai dhe motra janë dhuratë nga Zoti.

Postimi i plotë:

Me vëllain tim të dashur Eminin. Vëllai e motra janë dhurata nga Zoti!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat