Bashkëshortja e deputetit të Vetëvendosjes, dikur ishte modele shumë e njohur

Lajme

Bashkëshortja e deputetit të Vetëvendosjes, dikur ishte modele shumë e njohur

Më: 8 prill 2021 Në ora: 17:44
Armend Muja dhe Arjeta

Armend Muja është njëri ndër deputetët më të votuar të Lëvizjes Vetëvendosje, në zgjedhjet e 14 shkurtit.

Muja është i martuar dhe është baba i dy fëmijëve.

Është bashkëshortja e tij, Arjeta ajo e cila dikur si modele vendosej në ballinat e revistave të Kosovës.

Arjeta gëzon një bukuri natyrale, për të cilën edhe është vlerësuar nga kritikët e modës.

Image
Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat