Imami Maliqi: Kundër ngacmimeve seksuale, i bije të jemi edhe kundër (zh)veshjes së femrave

Lajme

Imami Maliqi: Kundër ngacmimeve seksuale, i bije të jemi edhe kundër (zh)veshjes së femrave

Më: 20 maj 2021 Në ora: 22:56
Labinot Maliqi

Imami nga Prishtina, Labinot Maliqi ka reaguar për protestat e fundit kundër ngacmimeve seksuale ndaj femrave.

Maliqi u shpreh se duhet të jemi edhe kundër zhveshjes së femrave të cilat ngacmojnë meshkujt me lakuriqësinë.

“Kundër ngacmimeve seksuale, i bije të jemi edhe kundër (zh)veshjes së femrave të cilat ngacmojnë meshkujt me lakuriqësinë e tyre”, ka shkruar Labinot Maliqi.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat