Nesër varroset 24-vjeçari që vdiq në aksidentin që tronditi Kosovën

Lajme

Nesër varroset 24-vjeçari që vdiq në aksidentin që tronditi Kosovën

Më: 7 qershor 2021 Në ora: 16:44
Florjan Gjergjaj

Dje një aksident me fatalitet la të vdekur një 24-vjeçar në rrugën Pejë–Prishtinë, saktësisht te vendi i quajtur Kroni i Mbretit.

Viktima është Florjan Gjergjaj, 24 vjeç, i cili do të varroset nesër në varrezat e fshatit Krushevë e Vogël të Klinës.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët e tij.

Viktima në kohën e aksidentit kishte qenë në veturë së bashku me babain dhe vëllain e tij.

Ndryshe, dje ka ndodhur edhe një aksident tjetër tragjik me 4 të vdekur në fshatin Koshare të Ferizajt.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat