Bëhen me kontejnerë banorët e Shtimes

Lajme

Bëhen me kontejnerë banorët e Shtimes

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 15:26
Foto nga vendi i ngjarjes

Kryetari i Komunës së Shtimes Naim Ismajli i shoqëruar me bashkëpunëtorë kanë vizituar kompaninë Pastërtia.

Me këtë rast është bërë edhe pranimdorëzimi i 710 kontejnereve 120 litërsh.

Donacioni i përfituar nga Grandi i Performancës Për Mjedis të Pastërt nga MMPHI.

Të pranishëm ishin anëtarët e komisionit nga Ministria e Mjedisit Planifikimit Hapsinor dhe të Infrastrukturës ( MMPHI): Bajram Kadriu, kryesues, Abdullah Pirçe anetar dhe Fatmir Bytyqi anëtar, ndërsa menaxher i projektit Ibrahim Balaj dhe zyrtari komunal per menaxhim te mbeturinave Gojart Bajrami.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat