Ndërron jetë babai i Enver Zymberit

Lajme

Ndërron jetë babai i Enver Zymberit

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 10:49
Muharrem Zymberi, babai i Enver Zymberit

Ka ndërruar jetë Muharrem Zymberi, babai i Enver Zymberit, policit të vrarë gjatë aksionit të Policisë së Kosovës në veri, më 26 korrik 2011.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë bërë të ditur familjarët e të ndjerit.

“Të Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi. Mbrëmë ndërroi jetë baba jonë, Muharrem Zymberi.

E lus Zotin e madhërishëm që të mëshirojë shpirtin e tij, e qofsh prej banorëve të Xhenetit Firedeus”, ka shkruar një familjare.

Image
Fotografia e publikuar nga familjarja
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat