‘Profa i Tik Tok-ut’ mori mbështetje veç në rrjete sociale, askush nuk i del në protestë

Lajme

‘Profa i Tik Tok-ut’ mori mbështetje veç në rrjete sociale, askush nuk i del në protestë

Më: 5 shkurt 2022 Në ora: 12:16
Pamje nga sheshi i Prishtinës

Para pak minutash është paraparë një protestë në mbështetje të Profesorit që u bë viral në Tik Tok.

Por ndryshe nga rrjetet sociale ku ai mori përkrahje të madhe për vallëzimin që ka bërë, në protesta ndodhi krejt diçka tjetër.

Përveç mediave dhe një personi i cili ndodhej aty krejt ‘pahiri’ askush nuk doli në protestën kushtuar profës.

Protestë e tillë pritet të organizohet edhe në Vushtrri.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat