Smajl Latifi ia merr me “zor” foltoren kryetarit të kuvendit të Rahovecit

Lajme

Smajl Latifi ia merr me “zor” foltoren kryetarit të kuvendit të Rahovecit

Më: 29 prill 2022 Në ora: 17:09
Smajl Latifi dhe Defrim Kafexhiu

Kryetari i komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, në mbledhjen e sotme të kuvendit komunal ia ka marrë me “zor” foltoren kryetarit të kuvendit komunal të kësaj komune, Defrim Kafexhiu.

Ky veprim nga Latifi erdhi ku pika e gjashtë në rend dite ishte shqyrtimi dhe miratimi i propozimi vendimit për bartjen e mjeteve vetanake nga viti 2021 në vitin 2022.

Në këtë pikë u paraqiten mospajtime mes pozitës e opozitës, teksa në fund kuvendi me shumicë të votave voti pro shtyrjes së kësaj pike për në mbledhjen e radhës.

Momentin mund ta ndiqni nga minuta e 10:53:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat