Operohet Ahmet Isufi, Ramush Haradinaj e viziton në spital

Lajme

Operohet Ahmet Isufi, Ramush Haradinaj e viziton në spital

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 19:42
Foto nga vendi i ngjarjes

Nënkryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ahmet Isufi, është operuar në këmbë.

Atë në spital e ka vizituar kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj.

Haradinaj tha se operacioni i Isufit ka kaluar me sukses.

Teksa njoftoi se operimi është kryer nga ortopedi Arbër Tolaj, i cili ka qenë deputet i kësaj partie.

Sot te Ahmet Isufi, për t’i uruar shërim të shpejtë, pas operimit të suksesshëm të këmbës. Faleminderit Dr. Arbër dhe të gjithë kolegëve tuaj!”- ka shkruar Haradinaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat