Pozhari: Krejt të martuarit e kanë nga një komandant në shtëpi

Lajme

Pozhari: Krejt të martuarit e kanë nga një komandant në shtëpi

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 10:36
Albin Kurti duke fotografuar gruan e tij.

Analisti Xhevdet Pozhari, ka komentuar fotografinë ku shihet kryeministri i vendit, Albin Kurti, duke fotografuar gruan e tij.

Pozhari në Facebook ka shkruar se krejt të martuarit e kanë nga një komandant në shtëpi.

Postimi i plotë:

Krejt të martuarit e kanë nga një komandant në shtëpi. More edhe president i SHBA-së me qenë.

- Shkrepe edhe një foto!

- U kry, komandant! Qe edhe dy.

Image
Fotografi e publikuar nga Xhevdet Pozhari

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat