Ali Ahmeti uron fitoren e kandidatit të tyre për komunën e Pllasnicës

Maqedonia

Ali Ahmeti uron fitoren e kandidatit të tyre për komunën e Pllasnicës

Më: 13 dhjetor 2020 Në ora: 19:50
Ali Ahmeti

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti ka shpallur fitoren e kandidatit të tyre për komunën e Pllasnicës.

“Urime për fitoren e kandidatit të BDI për Kryetar të komunës së Plasnicës, Ali Jaoski, në zgjedhjet e parakohshme lokale në këtë komunë.

Kjo fitore është konfirmim i vullnetit të qytetarëve në përkrahje të politikave tona të drejta për të gjithë qytetarët”, shkuan Ahmeti në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat