E rëndë në Strugë, burri vret gruan me thikë, tenton të vrasë dhe veten

Maqedonia

E rëndë në Strugë, burri vret gruan me thikë, tenton të vrasë dhe veten

Më: 21 prill 2021 Në ora: 07:43
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin shqiptar të Strugës ku një burrë ka vrarë një grua.

Vrasja ka ndodhur me thikë, teksa çifti kishte dhe një fëmijë të mitur.

Nga ana tjetër burri nuk është ndalur me kaq, por ka tentuar të kryejë dhe vetëvrasje.

Po punohet nga autoritetet maqedonase ndërkohë për të zbardhur shkaqet e krimit familjar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat