Kuvendi i Maqedonisë sot do ta vazhdojë seancën e 39-të

Maqedonia

Kuvendi i Maqedonisë sot do ta vazhdojë seancën e 39-të

Më: 22 prill 2021 Në ora: 08:52
Kuvendi i Maqedonisë

Kuvendi sot do ta vazhdojë seancën e 39-të, ku në rend të ditës janë më shumë ligje në sfera të ndryshme.

Deputetët gjatë ditës së djeshme debatuan për Propozimin për emërimin e një anëtarit të Komisionit Rregullator për Energjetikë.

Votimi për këtë pikë të rendit të ditës do të caktohet në mënyrë plotësuese.

]Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot do të mbajnë seanca Komisioni për shëndetësi dhe Komisioni juridiko-ligjdhënës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat