Mexhiti: Duke ia dhënë votën Ridvanit do ta rikthejmë Haraçinën

Maqedonia

Mexhiti: Duke ia dhënë votën Ridvanit do ta rikthejmë Haraçinën

Më: 15 tetor 2021 Në ora: 20:12
Mexhiti

Haraçina është simbol, është flakadan i lirisë por mbi të gjitha Haraçina është amaneti ynë.

Dhe Ridvani është ai qe do e dërgojë amanetin në vend.

Dhe do e rikthejë shqiponjën ne folenë e vet, kështu ka deklaruar Izet Mexhti në Haraçinë të Shkupit.

“Te dielen me 17 tetor, ta rikthejme Haraçinën aty ku e ka vendin, nën udheheqjen e Ridvanit dhe vizionin e liderit Ali Ahmeti!” ka shtuar Mexhiti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat