Votoi kandidati i pavarur për Kërçovën Fatmir Limani

Maqedonia

Votoi kandidati i pavarur për Kërçovën Fatmir Limani

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 11:03
Fatmir Limani

Sot po mbahen zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut .   

Të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare kanë të drejtë të votojnë.

Në vendvotimin në lagjen e Biçincës të drejtën qytetare për të votuar e ka shfrytëzuar kandidati i pavarur për Komunës e Kërçovës, Fatmir Limani.

Aii bëri thirrje tek qytetarët që masovikisht të marrin pjesë në këto zgjedhje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat