Aksidenti tragjik me 46 viktima/ Video 3D zbulon sesi u përplas autobusi

Maqedonia

Aksidenti tragjik me 46 viktima/ Video 3D zbulon sesi u përplas autobusi

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 13:30
Foto nga aksidenti tragjik

Së fundmi në rrjetet sociale është publikuar një video në 3D  ku tregon më shumë detaje sesi mund të ketë ndodhur aksidenti në Bullgari.

Nga video është skenuar momenti sesi autobusi që u dogj duke shkaktuar 46 viktima mund të ketë devijuar rrugën duke u përplasur me pas me bordurat anësore të rrugës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së martës, ku si pasojë e flakëve që përfshinë autobusin e agjensisë turistike “Besa Trans”, kanë humbur jetën 46 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut dhe janë lënduar 7 të tjerë.

Pamjet:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat