Despotovski: LSDM do të dalë më e fortë nga ky proces

Maqedonia

Despotovski: LSDM do të dalë më e fortë nga ky proces

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 06:43
Jovan Despotovski

Jovan Despotovski nga Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë në ClickPlus tha se LSDM do të del më e fuqishme nga procesi i riformatimit të partisë.

Ai ka thënë e ka kuadër të përgjegjshëm.

“Në parti ka njerëz të guximshëm dhe njerëz të cilët nuk frikësohen nga sfidat.

Ka njerëz të cilët janë të përgatitur të sjellin kohën e përgjegjësisë në këtë periudhë serioze”, tha Despotovski

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat