Moment prekës, pilotët bullgarë ngushëllojnë familjarët e viktimave të aksidentit!

Maqedonia

Moment prekës, pilotët bullgarë ngushëllojnë familjarët e viktimave të aksidentit!

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 14:30
Pamje nga videoja

Moment prekës. Katër pilotët e aeroplanëve që sollën kufomat e viktimave të aksidentit tragjik në Bullgari, pasi u nxorën arkivolet, u afruan deri te familjarët e viktimave.

Të mërzitur, u shprehën ngushëllim të gjithëve për humbjen e më të afërmve të tyre.

Pilotët udhëhoqën dy aeroplanët që i sollën kufomat e 45 viktimave nga Sofja në Bullgari.

Kufomat tashmë janë dorëzuar te familjarët dhe po u jepet lamtumira e fundit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat