Jovan Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

Maqedonia

Jovan Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 16:10
Jovan Despotovski

Sot në selinë e LSDM-së, kandidaturë për kryetar partie ka dorëzuar edhe Jovan Despotovski.

Ai programin e tij e ka quajtur “Koncept 28”, ku sipas tij, në fokus janë njerëzit.

Qëllimi është sigurimi i një jete më kualitetive për qytetarëve ndërsa Koncepti 28 ofron qasje më ndryshe në krijimin dhe zbatimin e masave dhe politikave.

Afati për dorëzimin e kandidaturave tjera skadon sot në ora 16 me çka Bordi Qendror nesër do t’i verifikojë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat