Hoxha: Kjo ditë ka qenë ndër ditët më të rënda në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Hoxha: Kjo ditë ka qenë ndër ditët më të rënda në Maqedoninë e Veriut

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 18:41
Arianit Hoxha

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Besa, Arianit Hoxha, u ka shprehur ngushëllime familjarëve që humbën më të dashurit e tyre nga aksidenti tragjik në Bullgari.

“Mërzi dhe lot!

Kjo ditë ka qenë ndër ditët më të rënda në Maqedoninë e Veriut. Dhjetra miq, familjar dhe shok po u japin lamtumirën e fundit viktimave nga aksidenti tragjik në Bullgari.
Lusim Zotin që personat që ndërruan jetë të jenë në parajsë, familjarëve Zoti t’ua shtojë durimin dhe i forcoftë për të përballuar më lehtë këtë tragjedi.

Për të qetësuar shpirtërat e gjithëve sa më shpejt kjo tragjedi të zbardhet, e vërteta të del në shesh dhe çfarë do lloj lëshimi i bërë duhet të përmbyllet me mbajtje të përgjegjësisë,”
shkroi Hoxha përmes profilit të tij në Facebook.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat