I dëmtojnë pasqyrën e veturës dhe më pas e sulmojnë fizikisht

Maqedonia

I dëmtojnë pasqyrën e veturës dhe më pas e sulmojnë fizikisht

Më: 19 janar 2022 Në ora: 14:55
Ilustrim

Një person në Tetovë, është sulmuar fizikisht nga dy të tjerë, për shkak të një mosmarrëveshje në komunikacion.

Siç njoftojnë nga SPB Tetovë, ky rast ka ndodhur ditën e djeshme.

“Gjatë ditës së djeshme në ora 16:50 në SPB Tetovë personi F.S. (45) nga Tetova ka raportuar se ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona të cilët ndodheshin në veturën “Golf” me targa të Tetovës, pasi njëri prej tyre i kishte dëmtuar pasqyrën e automjetit të tij “BMW” me targa të Tetovës”.

“Janë marrë masat për zbardhjen e rastit, të cilat do të pasohen nga parashtresa përkatëse”, njoftojnë nga SPB-Tetovë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat