Ambasada e Gjermanisë në Shkup: Aplikimet për termine fillojnë në muajin shkurt

Maqedonia

Ambasada e Gjermanisë në Shkup: Aplikimet për termine fillojnë në muajin shkurt

Më: 26 janar 2022 Në ora: 15:21
Foto ilustrim

Ambasada e Gjermanisë në Shkup njofton se aplikimet për termine për viza të punës do të fillojë nga muaji shkurt.

“Regjistrimi i terminieve sipas Rregullores për Ballkanin Perëndimor

Aplikimet për termine për muajin mars mund të bëhen duke u regjistruar në listën e pritjes për termine

nga data 01.02.2022 në orën 10:00 deri më 15.02.2022 në orën 10:00”, thuhet në njoftimin e Ambasadës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat