E dhimbshme, mbytet një 14 vjeçar në liqenin e Berovës

Maqedonia

E dhimbshme, mbytet një 14 vjeçar në liqenin e Berovës

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 07:43
Foto ilustrim

Pasditen e djeshme një djalë është mbytur në ujërat e liqenit të Berovës.

Ekipet e shpëtimit akoma po punojnë për gjetjen e trupit të një 14-vjeçari, i cili u mbyt në ujërat e liqenit, ndërsa akoma nuk dihen shkaqet zyrtare të rastit.

Ekipet e OVR Berovë ndodhen në vendin e ngjarjes, ku prej më shumë se një orë po kërkojnë terrenin rreth liqenit të Berovës.

Trupi i të riut po kërkohet ende në ujë dhe në çdo moment pritet të mbërrijë edhe një ekip zhytjeje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat