Një 55-vjeçar tenton ta përdhunojë dhe vjedh një grua në Strugë

Maqedonia

Një 55-vjeçar tenton ta përdhunojë dhe vjedh një grua në Strugë

Më: 15 gusht 2022 Në ora: 18:23
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se kundër 55-vjeçari S.S. nga fshati Dollno Belicë është ngritur kallëzim penal për shkak të dyshimit se ka tentuar të përdhunoj dhe vjedh një 45-vjeçare nga fshati Lozhan.

“Policia nga Struga ka ngritur kallëzim penal kundër S.S.(55) nga fshati Dollno Belicë i Strugës, për shkak të dyshimit për “përpjekje për vjedhje” dhe tentim për përdhunim.

Më 10 gusht 2022, rreth orës 09:30, në rrugën lokale ndërmjet fshatrave Bijevë dhe Lozhan të Strugës, ka sulmuar fizikisht një grua 45-vjeçare me vendbanim të përkohshëm në fshatin Lozhan, duke tentuar të kryejë marrëdhënie.

Ndërsa i ka vjedhur edhe sendet personale”, njoftojnë nga MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat