Arrestohet një person në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Maqedonia

Arrestohet një person në Shkup, kapet me lëndë narkotike

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 19:11
Foto ilustrim

Me datë 30.09.2022, në ora 23:10, në zonën e Kisella Vodës, nga njësiti policor për intervenim në SPB Shkup është ndaluar E.A.(38) nga Shkupi.

Kjo pasi tek ai është gjetur marihuanë dhe lëndë pluhuri.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të dorëzohet një parashtresë përkatëse.

Rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat