Bastisje në Manastir, ndalohen dy persona

Maqedonia

Bastisje në Manastir, ndalohen dy persona

Më: 16 shkurt 2024 Në ora: 12:03
Foto ilustrim

Me datë 15.02.2024 në Manastir, zyrtarët policorë nga SPB Manastir kanë ndalur I.N.(28) dhe I.C.(24), të dy nga Manastiri, njoftojnë nga MPB.

Gjatë kontrollit të ushtruar me urdhër të gjykatës në shtëpinë e I.N., u gjet dhe sekuestrua marijuanë.

Ndërsa, gjatë kontrollit në banesën e I.C., i kryer po ashtu me urdhër të gjykatës, është gjetur dhe konfiskuar një makinë shtypëse me mbetje marijuanës.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj personave do të ngritet kallëzim përkatës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat