Ndalohet një 46-vjeçar në Ohër, kapet me lënëd narkotike

Maqedonia

Ndalohet një 46-vjeçar në Ohër, kapet me lënëd narkotike

Më: 14 qershor 2024 Në ora: 22:59
Foto ilustrim

MPB njofton se me datë 13.06.2024 në ora 19:10 në Ohër, punonjësit e policisë nga SPB Ohër i kanë ndaluar S.G.(46) nga Ohri.

Gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me vendim gjykate, u gjet dhe sekuestrua marijuanë.

Personi është mbajtur në stacionin policor.

Ndërsa pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritet kallëzim përkatës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat