Muharrem (Zenel) Zogu - Bota Sot
Muharrem (Zenel) Zogu

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Muharrem (Zenel) Zogu

Më: 21 janar 2019 Në ora: 00:08
Muharrem (Zenel) Zogu

Sot, më  21.01.2019 u bënë plot 20 vite pa ty baba.

Errësirë në zemër, nuk gjen më dot lumturi.

Lumturia ime u shkëput nga zemra,  jeta ime pa ty baba nuk ka kuptim, ishe gjaku më i mirë i trupit tim.

Unë jam duke jetuar në këtë botë të rrejshme, e ti je duke ecur në çdo moment me mua.

Ndihem krenare që trashëgova karakterin tënd bac.

Të përkujton me mall: Vajza Bedrie Zogu - Salihi dhe nipi Arbnori.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test