Ukë (Selmon) Iberhysaj - Bota Sot
Ukë (Selmon) Iberhysaj

Perkujtime

E enjte, 24 tetor 2019

Ukë (Selmon) Iberhysaj

Më: 3 shkurt 2019 Në ora: 00:07
Ukë Selmon Iberhysaj

Sot me datën 03.02.2019 bëhen 16 vite që u ndave nga ne

Dhimbja nuk shprehet as me fjalë e as me lot. Ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë.

Të përkujton djali i vëllait Shkëlzeni me bashkëshorten Rukmonin dhe vajzat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test