Sadri Emin Aliçkaj - Bota Sot
Sadri Emin Aliçkaj

Perkujtime

E mërkurë, 12 gusht 2020

Sadri Emin Aliçkaj

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 00:03
Sadri Emin Aliçkaj

Sot më 23.08.2019 bëhen 30 vite pa vëllaun tonë te dashur, edhe pse kaluan 30 vite, nga mendja dhe kujtimet nuk hiqesh asnjë moment vëllau ynë i dashur.

Vdekja të mori shumë herët në lulet e rinisë vëlla, e ne nuk pajtohem asnjëherë me vdekjen tënde, por jemi krenar që të patëm për ato 24 vite.

Na le të pikëlluar gjatë gjithë jetës tonë.

Të kujtojnë me mall vëllau Meta, motrat Gjejroni, Sosja, Tusha, Luljeta, Gjyla dhe mbarë familja Aliçkaj nga Lybeniqi dhe Diaspora.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat