Mentor Aliu

Perkujtime

E enjte, 25 shkurt 2021

Mentor Aliu

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 10:37
Mentor Aliu

Vdekja jote tragjike ishte ajo që të mori dhe të ndau nga ne përgjithmonë.

Jetojmë të pikëlluar për mungesën tënde dhe çdo ditë e më shumë ndjejmë zbrazëtinë që na shkakton humbja e jote.

Por ti gjithmonë gjendesh mes nesh.

Ti je një yll që shëndrit gjithmonë nëqiell atje ku engjujt e kanë vendin e tyre.

Jemi krenarë që të kishim aq të madhërishëm dhe të dashur.

Do mbetesh gjithmonë i pavdekshëm në mendje dhe zemrat tona.

Me dashuri dhe mall të pakufishëm të përkujtojnë:

Babai Bajrami, Nëna Nurija, Motra Merita, dhëndrri Fitimi me fëmijët Bledri, Bledari e Besari,

motra Minirja, dhëndrri Florimi me fëmijët Eloni dhe mbesa Lona, vëllau Meritoni,

Axhallarët Selimi, Agimi, Naimi, Halla Halimja,

Dajët Muhameti, Ismeti,

Tezet Fatimja, Mexhidja, Rabishja dhe të afërmit tjerë familjarë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat