Isuf Rexhep Beqiraj

Perkujtime

E shtunë, 26 shtator 2020

Isuf Rexhep Beqiraj

Më: 24 shkurt 2020 Në ora: 10:34
Isuf Rexhep Beqiraj

Sot më 24.02.2020 bëhen 10 vite pa ty Baba i dashur.

E kam shumë të vështirë të shkruaj përkujtim për ty.

Ditet dhe vitet po kalojnë, dhimbja dhe mërzia shtohen çdo ditë.

Ike shumë herët, na le në pikëllim për tërë jetën.

Nuk je fizikisht me neve, por nuk të harrojmë për tërë jetën.

Të përkujtojnë:

Bashkëshortja Ruka, vajzat Hidajetja dhe Shyhreti, djemtë Imeri dhe Irfani , si dhe mbarë farefisi i gjerë nga Strellci, Peja dhe Zvicra dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat