Shukrije Durmishi

Perkujtime

E enjte, 15 prill 2021

Shukrije Durmishi

Më: 9 nëntor 2020 Në ora: 00:01
Shukrije Durmishi

Bashkëshorte e nënë e dashur, sot po bëhen 4 vite pa prezencën tuaj fizike, pa këshillat e tuaja, pa muhabetet tona te gjata me plotë dashuri e plotë projekte.

Mungesa jote fizike është sigurisht e pazëvendësueshme, por këshillat e tuja parimet e principet e shëndosha qe na i mësove, janë trashëgimia dhe pasuria me e madhe qe kem, duke qene prezent përmes tyre me të gjithë ne në vazhdimësi, ato janë edhe ngushëllimi ynë.

Fëmijët tanë që po rriten me këto parime dhe me gjyshin e tyre, babain tonë dhe bashkëshortin tuaj janë krenaria jonë dhe siguria qe ti dhe veprat tuaja do rrojnë përgjithmonë.

Me mall e krenari të përkujtojnë bashkëshorti Sabiti, djemtë Remi, Fexhi dhe Fatoni, vajza Lindita, rejat Meli dhe Feti, nipat Redoni, Olisi, Klevisi, Erisi, Ermali dhe Emili, mesat Elina dhe Era, nga Podujeva dhe Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat