Leonis (Gëzim) Hadërgjonaj - Bota Sot
Leonis (Gëzim) Hadërgjonaj

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Leonis (Gëzim) Hadërgjonaj

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 00:45
Leonis (Gëzim) Hadërgjonaj

Sot 10 vite pa Ty i dashuri Djalë.

10 vite pa Buzëqeshjen dhe frymën tënde.

Edhepse nuk je në mesin tonë, Ti vazhdon të jesh thellë në zemrat tona.

Mungesa jote na dërmon totalisht.

Të kujtojmë çdo sekond dhe malli për Ty është i pafund.

Na mungon çdo gjë e jotja.

Tani dhimbja jonë është bërë shumë e madhe, aq e madhe dhe e trishtë, sa që nuk përshkruhet dot me fjalë.

Me mallë të pashuar e me lot në sy të kujtojnë e gjithë Familja Hadërgjonaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test