Shpend (Bardh) Hakaj - Bota Sot
Shpend (Bardh) Hakaj

Perkujtime

E diel, 21 tetor 2018

Shpend (Bardh) Hakaj

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 00:48
Shpend (Bardh) Hakaj

Kaluan 3 vite dhe asgjë më nuk është e njëjtë sikur ishte dikur.

Çdo ditë e më shumë po e ndjejmë mungesën tënde, na mungon në çdo hap , çdo gjë duket e zbrazët dhe e zymtë pa Ty .

 Tani edhe shtëpia është e ftohtë pa Ty, me prezencën dhe buzëqeshjen tënde gjithçka ishte ndryshe ,gjallë dhe plot jetë. 

Ti kishe një zemër të madhe e gëzoheshe për vizita dhe ishe shumë mikpritës e i dashur.

Tani po na shikon nga larg dhe je engjëlli jonë mbrojtës.

Mbetesh përgjithmonë krenaria e familjes tonë. Po na mungon tepër.

Të përkujton me mallë të madh: Bashkëshortja Azemine, djemtë Kastrioti, Kreshniku, Endriti vajza Kaltrina, reja Shemsija mbesat Elza , Ela dhe nipi Elioni nga Orroberda. Belgjika, Zvicra

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test