Hyre (Asllani) Shehu - Bota Sot
Hyre (Asllani) Shehu

Perkujtime

E mërkurë, 17 tetor 2018

Hyre (Asllani) Shehu

Më: 4 tetor 2018 Në ora: 00:06
HYRE ( ASLLANI ) SHEHU

Edhe sot pas katër viteve, na mungon çdo gjë e jotja. Thonë që me kohën dhimbja kalon, e neve dhimbja nuk po na kalon, por po mësohemi të jetojmë me dhimbjen dhe mallin për Ty. Kujtimet për Ty i ruajmë si gjënë më të shtrejntë dhe më të vlefshme në jetën tonë, ashtu siq ishe Ti nëna jonë e dashur. Me vete more copa të zemrës tonë që përjetë do të pikojnë dhimbje, por forca jonë do të jesh Ti.

Të kujtojnë me mallë : Djemtë Agimi, Muhameti, dhe Dema, vajzat Selvia dhe Shkendija, nuset Raza, Hidajeti dhe Arjeta, nipat Astriti, Kreshniku, Butrinti, Ideali, Syla dhe Aureli, mbesat Vlora, Valbona, Vlera, Melisa, Gresa dhe Enesa nga Juniku.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test