Shukrije Durmishi - Bota Sot
Shukrije Durmishi

Perkujtime

E hënë, 21 tetor 2019

Shukrije Durmishi

Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 00:32
Shukrije Durmishi

Vdekja jote e hershme na tronditi të gjithëve,askush nuk u pajtua me humbjen tënde Nënë. Tani u bën 2 vite pa ty, pa buzëqeshjen tënde të ngrohtë e të sinqertë, që na mbushe me jetë.

Nënë na mësove që në jetë duhet të jemi të fortë pas çdo fatkeqësie që të sjellë jeta.

Dhimbja nuk shprehet as me fjalë e as me lotë sepse është diku thellë brenda shpirtrave dhe në zemrave tona.

Me mallë të përkujtojnë vajza Lindita, me Kujtimin si dhe mesat Elina e cila per gjdo ditë të përmend de kujton momente e bukura qe keni kaluar se bashku, si dhe Era e vogel qe nuk pat fatin te kaloj me shum koh me ty.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test