Bashkia e Tiranës mbulohet nga flamuri i Kosovës, Veliaj: Ja kshu bohet! Dashni nga Tirana

Shqipëria

Bashkia e Tiranës mbulohet nga flamuri i Kosovës, Veliaj: Ja kshu bohet! Dashni nga Tirana

Më: 17 shkurt 2021 Në ora: 13:02
Pamje nga video

Bashkia Tiranë është mbuluar e gjitha me flamurin e Kosovës.

Ky veprim u bë në nder të përvjetorit të 13-të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës.

Është kryebashkiaku Erion Veliaj ai i cili ndau në Twitter videon e vendosjes së flamurit në faqen e Bashkisë.

‘Ja kshu bohet! Dashni nga Tirana. Kosova 13‘- shkruan Veliaj përkrah videos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat