Gazetari i mirënjohur nga Maqedonia, Reshat Ibrahimi: Urime 26 vjetorin e gazetës së njohur ‘Bota sot’

Sporti

Gazetari i mirënjohur nga Maqedonia, Reshat Ibrahimi: Urime 26 vjetorin e gazetës së njohur ‘Bota sot’

Më: 27 qershor 2021 Në ora: 13:12
Gazetari i mirënjohur nga Maqedonia, Reshat Ibrahimi: Urime 26 vjetorin e gazetës së njohur ‘Bota sot’

Gazetari i mirënjohur nga Maqedonia e Veriut, Reshat Ibrahimi, kontribues i madh në futboll dhe në sportin në përgjithësi, po ashtu kontribues edhe në gjeneratën e sakrificës në Kosovë (1991-1999), uron gazetën kombëtare “Bota sot” për 26 vjetorin.

“Urime 26 vjetorin e gazetës së njohur dhe gazetën e të gjithë shqiptarëve, ‘Bota sot’. 

Urime dhe ty kolegu dhe miku im Kemajl Goca për punën e palodhur dhe përkushtimin tënd për t’iu dhënë hapësirë të gjitha klubeve dhe sportistëve shqiptarë kudo që veprojnë ata. 

Shkrimet e t’ua sportive kanë bërë që të gjitha klubet dhe sportistët ta kenë një dritare të përbashkët informimi për arritjet e tyre. Ta ndjejnë Botasot.info si të vetën.  

Edhe shumë vite jetë ‘Bota sot’, ty miku im shëndet dhe jetë të gjatë. Faleminderit për bashkëpunimin korrekt.  
‘Bota sot’ të ekzistojë sa e gjithë bota”, uron Ibrahimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat