Gruaja e provokuesit Novak Gjokoviq, sot futet në Kosovë dhe me një mision!

Tenis

Gruaja e provokuesit Novak Gjokoviq, sot futet në Kosovë dhe me një mision!

Nga: K.Goca Më: 18 shtator 2021 Në ora: 21:19
Gruaja e provokuesit Novak Gjokoviq, sot futet në Kosovë dhe me një mision!

Jelena, gruaja e provokuesit dhe tenistit që njihet për skandale të shumta, Novak Gjokoviq, sot ka ardhur në Kosovë.

Sipas mediave serbe, solli ndihma humanitare! 

A mos vallë, ardhja e saj ka një qëllim dhe prapavijë tjetër apo ndonjë mision të caktuar në shërbim të Serbisë shoveniste! 

Image

Cili është misioni i Jelenës, që ka bashkëshort Gjokoviqin provokues?

“Jelena vizitoi manastiret në Kosovë dhe Metohi dhe solli ndihma humanitare.

Drejtoresha e Fondacionit Novak Gjokoviq, Jelena Gjokoviq dhe Mohandji nga Fondacioni Mohandji, mbërritën në Graçanicë këtë pasdite”, shkarravit media serbe “Kurir”.

Vet emri Fondacionit Novak Gjokoviq, le për të kuptuar se ka një prapavijë politike, kur njihet qëndrime botërisht të Gjokoviqit kundër shqiptarëve të Republikës së Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat