Fer Volley është në festë 

Volejboll

Fer Volley është në festë 

Më: 12 dhjetor 2020 Në ora: 18:57
Fer Volley është në festë 

Fer Volley është në festë, kampion i Ligës së Parë të Kosovës (femrat) dhe ngritët në  Superligën B.

“Ndeshja e fundit sot në Ferizaj përball KV Feniksit, një ndeshje e mirë ku fituam me rezultat 3:1 dhe kështu nga 9 ndeshje kemi 9 fitore dhe jemi zyrtarisht në Superligën B.

Faleminderit shumë të gjithë atyre që i besuan projektit tonë, faleminderit lojtareve për punën dhe angazhimin, faleminderit sponzorëve që pa ta do ishte e pamundur të ishim këtu ku jemi sot.

Armend Ibrahimi Hajrush Ajvazi Blerton Krosaa Butrint Osmani .

Shihemi në pjesën pranverore në Superligën B”, shkruan në faqen e KV Fer Volley.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat