Seminar për doping, ligjëron Enver Tahiraj 

Volejboll

Seminar për doping, ligjëron Enver Tahiraj 

Më: 23 dhjetor 2020 Në ora: 13:43
Seminar për doping, ligjëron Enver Tahiraj 

Federata e Volejbollit të Kosovës, konfirmon se nesër do të mbahet edhe seminari për doping.

“Seminari për dopingun në volejboll!

Federata e Volejbollit e Kosovës në bashkëpunim me Këshillin Profesional organizojnë seminarin për doping në volejboll. Seminari do të mbahet me 24.12.2020 nga ora 13:00, në Shtëpinë e Sporteve në Prishtinë. 

Në seminar do të ligjëroj Enver Tahiraj. 

Pjesëmarrës do të jenë trajnerë, kapiten dhe lider të ekipeve të volejbollit”, njofton FVK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat