Dervishaj me fjalë të mira për volejbollin e Kosovës

Volejboll

Dervishaj me fjalë të mira për volejbollin e Kosovës

Nga: K.G. Më: 16 prill 2021 Në ora: 13:48
Dervishaj me fjalë të mira për volejbollin e Kosovës

Trajneri i mirënjohur, Bujar Dervishaj, ka fjalë të mira për volejbollin e Kosovës.

Ai dje ka qenë mysafirë në finalen e play-off-it të Kampionatit të Kosovës, mes Dritës dhe M-Technplogies (femrat).

“Faleminderit familjes së volejbollit të Kosovës, posaçërisht kryetarit të ri Bahri Gjinovci për mundësin që të jem pjesë e stafit për projektet e reja që po na presin për gjeneratat e reja dhe për një të ardhme edhe më të mirë”, ka shkruar Dervishaj.

Ndryshe, Dervishaj jeton e vepron në Zvicër dhe djali i tij, Leoni, është prej volejbollistëve më të njohur në Gjermani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat