Operohet Hajdaraj 

Volejboll

Operohet Hajdaraj 

Më: 3 qershor 2021 Në ora: 15:56
Operohet Hajdaraj 

Volejbollisti i Ferizajt, Bardhyl Hajdaraj, e kalon me sukses operimin.

Volejbollisti më i mirë në edicionin e fundit të “Laureatëve 2020”, Bardhyl Hajdaraj, e ka kaluar me sukses ndërhyrjen kirurgjike.

Pas lëndimit të pësuar në fund të edicionit, volejbollisti i KV Ferizaj, Hajdaraj me sukses e ka kaluar edhe procesin e operimit.

Ai është vizituar nga presidenti i FVK-së Bahri Gjinovci dhe sekretari i përgjithshëm Valon Nikçi, të cilët duke e uruar për shërim të shpejtë, i kanë ofruar mbështetjen e parezervë në tejkalimin e kësaj sfide.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat