Gjinovci takohet me kryetarin e Komisionit të Garave

Volejboll

Gjinovci takohet me kryetarin e Komisionit të Garave

Më: 10 gusht 2021 Në ora: 12:05
Gjinovci takohet me kryetarin e Komisionit të Garave

Kryetari i Federatës së Volejbollit të Kosovës, bahri Gjinovci dhe sekretari i pergjitshëm Valon Nikqi, pritën në takim pune kryetarin e Komisionit të Garave Ardian Ibraj.

Ibraj ditë më parë u emërua në krye të Komisionit nga Bordi, pjesë e të cilit janë edhe Ganimete Gërbovci dhe Lulzim Gërguri.

Ky takim u organizua në vazhdën e pergaditjeve për sezonin e ri sportiv.

Ata biseduan për shumëçka para fillimit të edicionit të ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat