Ulpiana përforcohet me dy volejbollistë

Volejboll

Ulpiana përforcohet me dy volejbollistë

Nga: K.G. Më: 26 gusht 2021 Në ora: 13:58
Ulpiana përforcohet me dy volejbollistë

Ulpiana nga Lipjani përforcohet me dy volejbollistë.

Është fjala për Florent Ejupin dhe Egzon Limanin.

Synimet e këtij ekipit janë që të kompletohen sa më mirë për edicionin e ri. 

“Lojtarët Florent Ejupi dhe Egzon Limani do t'i bashkangjiten klubit tonë këtë sezon”, njofton KV Ulpiana.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat