Bajraktari rikthehet në Skenderaj

Volejboll

Bajraktari rikthehet në Skenderaj

Nga: K.G. Më: 29 gusht 2021 Në ora: 19:30
Bajraktari rikthehet në Skenderaj

Volejbollistja Elvira Bajraktari ndahet me kampionen në fuqi, Dritën nga Gjilani dhe rikthehet në folenë e vjetër, Skenderaj. 

“Elvira Bajraktari rikthehet ne shtëpinë e vet, aty ku e filloj dhe profesionalizoj volejbollin.

Volejbollistja e Kombëtares sē Kosovës njeherit lojtarja më shtatgjate në Kosovë ka arritur marrëveshje me klubin amë KV Skenderaj.

Klubi i Volejbollit Skenderaj e mirëpret rikthimin e Elvirës nē klub pasi qe synimet e klubit janë: Titulli i kampionit dhe Kupës sē Kosovës.

Rikthimi i Elvirës veç se e përforcon bindjen dhe synimet tona”, njofton KV Skenderaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat