Kosova nuk ia del me Greqinë dhe Slloveninë

Volejboll

Kosova nuk ia del me Greqinë dhe Slloveninë

Më: 3 shtator 2021 Në ora: 14:46
Kosova nuk ia del me Greqinë

Kosova është mposhtur nga Greqia në ndeshjen e parë në konkurencen e femrave.

Dyshja Jashari/Koxha në setin e parë kishin paraqitje më të zbehtë, mirëpo në setin e dytë kishin paraqitje më të mirë dhe kishin mundësi edhe të bëjnë më shumë nga loja.

Kosova ka pësuar humbje në ndeshjen e dytë nga Sllovenia.

Dyshja Jashari/Koxha sikur edhe në ndeshjen e parë në setin e dytë treguan lojë më të mirë, mirëpo nuk mjaftoj që ato të fitojnë setin apo ndeshjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat