Drita pëson dy humbje në BVA Kupën e Ballkanit

Volejboll

Drita pëson dy humbje në BVA Kupën e Ballkanit

Nga: K.G. Më: 17 shtator 2021 Në ora: 22:34
Drita pëson dy humbje në BVA Kupën e Ballkanit

Drita nga Gjilani, kampione e Kosovës, në dy paraqitje pësoi po aq humbje në BVA Kupën e Ballkanit në volejboll (femrat).

Volejbollistet gjilanase pësuan humbja nga rumunet dhe ekipi turk. 

CSO Voluntari shënoi fitore me rezultat 3:0 (25:11, 25:12, 25:16) ndaj Dritës. 

Në orët e mbrëmjes Drita mundet nga Aydin BSBS me rezultat 3:0 (25:14, 25:11, 25:8), në kuadër të Grupit A.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat